Pārskats par pasākumiem

Foto

09.03.2013.g.

Lamaši, Kaunatas pagasts, Rēzeknes novads

Rikšošanas sacensības „Rāznas aplis – 2013”

Sacensību dalībnieki (distance 1800 m):

Nr. Dalībnieka vārds, uzvārds Zirgs Zirga īpašnieks Vieta, laiks
1.1 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) DLOT Tomma (Franču rikšotājs) Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) 1.vieta, 02:50:97
1.2 Armands Vitenbergs (Koknese) Hansas (Amerikas rikšotājs) Armands Vitenbergs (Koknese) 2.vieta, 02:58:97
2.1 Inta Duncāne (Ciblas nov.) Ideaal (Amerikas rikšotājs) Inta Duncāne (Ciblas nov.) 2.vieta, 02:47:43
2.2 Nikolais Galilejevs (Dagdas nov.) Komandors Nikolais Galilejevs (Dagdas nov.) 1.vieta, 02:45:53
3.1 Olga Marija Malinovska (Kraslavas nov.) Sheer Limburgia (Amerikas rikšotājs) Olga Marija Malinovska (Kraslavas nov.) 1.vieta, 02:30:94
3.2 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) Cheroke (Amerikas rikšotājs) Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) 1.vieta, 02:30:94
4.1 Gunārs Stepiņš (Rēzeknes nov.) BWT Experienced (Amerikas rikšotājs) Anatolijs Kozlovs (Rēzeknes nov.) 1.vieta, 03:18:38
4.2 Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) Goroskops (Latgales rikšotājs) Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) 2.vieta, 03:19:60
5.1 Nikolais Galilejevs (Dagdas nov.) Carmen River Nikolais Galilejevs (Dagdas nov.) 1.vieta, 02:44:15
5.2 Josifs Mančinskis (Kraslavas nov.) Rusiņa (Latgales rikšotājs) Josifs Mančinskis (Kraslavas nov.) 2.vieta, 02:59:12
6.1 Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) Mario (Amerikas rikšotājs) BDR ZIA "Latgales rikšotājs" 1.vieta, 02:50:69
6.2 Sandra Soikāne (Ciblas nov.) Power Lady (Latgales rikšotājs) Sandra Soikāne (Ciblas nov.) 2.vieta, 02:54:66
7.1 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) Cheroke (Amerikas rikšotājs) Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) 1.vieta, 02:32:72
7.2 Tatjana Fedotova (Dagdas nov.) Balade (Krievu rikšotājs) Sandra Viškure (Dagdas nov.) 2.vieta, 02:33:00
8.1 Jelena Stašule (Rēzeknes nov.) Gubernators (Orlovas rikšotājs) Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) 2.vieta, 03:17:38
8.2 Iļja Narnickis (Dagdas nov.) Pia’s Devil (Amerikas rikšotājs) Sandra Viškure (Dagdas nov.) 1.vieta, 02:51:69
9.1 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) DLOT Tomma (Franču rikšotājs) Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) 1.vieta, 02:34:56 skrējienā zem segliem
9.2 Līva Vitenberga (Koknese) Hansas (Amerikas rikšotājs) Armands Vitenbergs (Koknese) 3.vieta, 02:41:59 skrējienā zem segliem
9.3 Olga Marija Malinovska (Kraslavas nov.) Sheer Limburgia (Amerikas rikšotājs) Olga Marija Malinovska (Kraslavas nov.) 2.vieta, 02:35:00 skrējienā zem segliem

Pasākuma sponsori:

Rēzeknes novada pašvaldība *** Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālai administrācija *** BDR „Optimists R” *** Rēzeknes gaļas kombināts *** sia „KURBADS” *** sia „SKAIDA PV” *** P.K.S „KAUNATA” *** sia „PIE RĀZNAS” *** sia „FREGATE” *** p/s „RUDO KUMEĻU PAUGURI” *** z/s „SEĻENA L” *** z/s „LIEPAS” *** Sia „Brīvība” *** Laikraksta „Rēzeknes Vēstis”galv.redaktore Māra Nizinska *** D.J. German

Fotogalerija

Viedokļi


Foto

24.02.2013.g.

Dagdas muiža, Dagdas nov,

Rikšošanas sacensības „Ziema – 2013”



Sacensību dalībnieki:

Nr. Dalībnieka vārds, uzvārds Zirgs Zirga īpašnieks Vieta, laiks
1.1 Josifs Mančinskis (Krāslavas nov.) Rusiņa (Latgales rikšotājs LR) Josifs Mančinskis (Krāslavas nov., Robežnieki) 2.vieta, 02:36:47
1.2 Tatjana Fedotova (Dagdas nov.) Idile (Amerikas rikšotājs AR) Sandra Viškure (Dagdas nov.) 1.vieta, 02:23:12
2.1 Inta Duncāne (Ciblas nov.) Opals (Latgales rikšotājs LR) Inta Duncāne (Ciblas nov.) 1.vieta, 02:50:57
2.2 Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) Goroskops (Latgales rikšotājs LR) Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) 2.vieta, 03:06:78
3.1 Paulius Zakšauskas (Lietuva, Zarasai) Greitis (Amerikas rikšotājs AR) Jonas Zakšauskas (Lietuva, Zarasai) 2.vieta, 02:26:89
3.2 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) Cheroke (Amerikas rikšotājs AR) Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) 1.vieta, 02:21:20
4.1 Tatjana Fedotova (Dagdas nov.) Balāde (Krievu rikšotājs KR) Sandra Viškure (Dagdas nov.) 2.vieta, 02:22:96
4.2 Olga Marija Malinovska (Kraslavas nov.) Sheer Limburgia (Amerikas rikšotājs AR) Olga Marija Malinovska (Kraslavas nov.) 1.vieta, 02:19:73
5.1 Jonas Zakšauskas (Lietuva, Zarasai) Gipnozs (Amerikas rikšotājs AR) Jonas Zakšauskas (Lietuva, Zarasai) 1.vieta, 02:13:86 Labākais dienas laiks
5.2 Josifs Mančinskis (Kraslavas nov.) Business Traveler (Amerikas rikšotājs AR) Josifs Mančinskis (Kraslavas nov.) 2.vieta, 02:14:27
6.1 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) DLOT Tomma (Franču rikšotājs FR) Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) 1.vieta, 02:16:15
6.2 Marisella Jeromenoka (Krāslavas nov., Robežnieki) Rukki Lill (Amerikas rikšotājs AR) Marisella Jeromenoka (Krāslavas nov., Robežnieki) 2.vieta, 02:17:00
7.1 Iļja Narnickis (Dagdas nov.) Pia’s Devil (Amerikas rikšotājs AR) Sandra Viškure (Dagdas nov.) 2.vieta, 02:26:17
7.2 Armands Vitenbergs (Koknese) Hansas (Amerikas rikšotājs AR) Armands Vitenbergs (Koknese) 1.vieta, 02:25:36
8.1 Sandra Soikāne (Ciblas nov.) Power Lady (Latgales rikšotājs LR) Sandra Soikāne (Ciblas nov.) 1.vieta, 02:31:97
8.2 Jekaterina Mančinska (Krāslavas nov.) BWT Shandi (Amerikas rikšotājs AR) Josifs Mančinskis (Kraslavas nov.) 2.vieta, 02:40:50
9.1 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) DLOT Tomma (Franču rikšotājs FR) Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) 1.vieta, 02:20:72 skrējienā zem segliem
9.2 Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) Goroskops (Latgales rikšotājs LR) Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) 4.vieta, 03:11:86 skrējienā zem segliem
9.3 Olga Marija Malinovska (Kraslavas nov.) Sheer Limburgia (Amerikas rikšotājs AR) Olga Marija Malinovska (Kraslavas nov.) 3.vieta, 02:27:38 skrējienā zem segliem
9.4 Loreta Vitenberga (Koknese) Hansas (Amerikas rikšotājs AR) Armands Vitenbergs (Koknese) 2.vieta, 02:22:82 skrējienā zem segliem

Pasākuma sponsori:

Firma "Claass" *** Sia „Brīvība” *** Sia „Ūzoleņi” *** Sia "Ceļapriedes" *** z/s "Tingala" *** Z/s "Bronki" *** p/s "Rudo kumeļu pauguri"

Fotogalerija


Foto

28.07.2012.g.

Dagdas muiža, Dagdas nov,

Rikšošanas sacensības „Vasara – 2012”

Sacensību dalībnieki:

Nr. Dalībnieka vārds, uzvārds Zirgs Zirga īpašnieks Vieta, laiks
1.1 Josifs Mančinskis (Krāslavas nov.) Rusiņa (Latgales rikšotājs LR) Josifs Mančinskis (Krāslavas nov., Robežnieki) 2.vieta, 02:51:65
1.2 Vigintas Kazlauskas (Lietuva, Dusjati) Barelis (Krievu rikšotājs KR) Zirgu audzētava „Lietuvos Zirginas” 1.vieta, 02:48:42
2.1 Ivars Stašuls (Rēzeknes nov.) Mario (Amerikas rikšotājs AR) Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) 2.vieta, 02:45:12
2.2 Iļja Narnickis (Dagdas nov.) Pia’s Devil (Amerikas rikšotājs AR) Sandra Viškure (Dagdas nov.) 1.vieta, 02:31:82
3.1 Inta Duncāne (Ciblas nov.) Opals (Latgales rikšotājs LR) Inta Duncāne (Ciblas nov.) 2.vieta, 03:20:02
3.2 Antanas Juškenas (Lietuva, Dusjati) Domino (Krievu rikšotājs KR) Zirgu audzētava „Lietuvos Zirginas” 1.vieta, 03:00:04
4.1 Tatjana Fedotova (Dagdas nov.) Idile (Amerikas rikšotājs AR) Sandra Viškure (Dagdas nov.) 2.vieta, 02:26:68
4.2 Jonas Zakšauskas (Lietuva, Zarasai) Greitis (Amerikas rikšotājs AR) Jonas Zakšauskas (Lietuva, Zarasai) 1.vieta, 02:25:15
5.1 Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) Goroskops (Latgales rikšotājs LR) Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) 2.vieta, 03:12:38
5.2 Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) Gubernators (Orlovas rikšotājs OR) Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) 1.vieta, 02:53:06
6.1 Sandra Soikāne (Ciblas nov.) Power Lady (Latgales rikšotājs LR) Sandra Soikāne (Ciblas nov.) 2.vieta, 02:55:11
6.2 Marisella Jeromenoka (Krāslavas nov., Robežnieki) Jenneli (Amerikas rikšotājs AR) Marisella Jeromenoka (Krāslavas nov., Robežnieki) 1.vieta, 02:46:21
7.1 Tatjana Fedotova (Dagdas nov.) Balāde (Krievu rikšotājs KR) Sandra Viškure (Dagdas nov.) 1.vieta, 02:21:56
7.2 Anna Laša (Daugavpils nov.) BWT Eksperience (Amerikas rikšotājs AR) Anatolijs Kozlovs (Rēzeknes nov.) 2.vieta, 2:37:46
8.1 Paulius Zakšauskas (Lietuva, Zarasai) Volden S Elet (Amerikas rikšotājs AR) Jonas Zakšauskas (Lietuva, Zarasai) 2.vieta, 02:21:91
8.2 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) DLOT Tomma (Franču rikšotājs FR) Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) 1.vieta, 02:18:78 Labākais dienas laiks
9.1 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) DLOT Tomma (Franču rikšotājs FR) Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) 1.vieta skrējienā zem segliem
9.2 Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) Gorjačij Luč (Latgales rikšotājs LR) Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.)
9.3 Anna Ragozina (Rēzekne) BWT Eksperience (Amerikas rikšotājs AR) Anatolijs Kozlovs (Rēzeknes nov.)
9.4 Līva Vitenberga (Koknese) Hansas (Amerikas rikšotājs AR) Līva Vitenberga (Koknese)  

Pasākuma sponsori:

Dagdas novada dome *** Sia „Brīvība” *** Sia „Ūzoleņi” *** Krāslavas novada dome *** Kaunatas pagasta pārvalde *** Sia "Ceļa priedes" *** z/s "Ceļini" *** Sia "Zeize" *** p/s "Rudo kumeļu pauguri"

Fotogalerija

Viedokļi


Foto

10.03.2012.g.

Rāznas ezers, Malukšta, Rēzeknes nov,

Rikšošanas sacensības „Rāznas pagastu kauss - 2012”

Sacensību dalībnieki:

Nr. Dalībnieka vārds, uzvārds Zirgs Zirga īpašnieks Vieta
1.1 Iļja Kubarenko (Rēzeknes nov.) Sudrabs (Latvijas vietēja LV) Jeļena Stašule 1. skrējiena uzvarētājs (zem segliem)
1.2 Marina Troškova (Rēzekne) Zelts (Latvijas vietēja LV) Jeļena Stašule  
2.1 Iļja Kubarenko (Rēzeknes nov.) Lunnij Kameņ (Latgales rikšotājs LR) Jeļena Stašule 2. skrējiena uzvarētājs
2.2 Andrejs Gerdjuks (Krāslavas nov.) Germess (Latgales rikšotājs LR) Jeļena Stašule  
3.1 Tatjana Fedotova (Dagdas nov.) Idile (amerikas rikšotājs AR) Sandra Viškure  
3.2 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) DELOT Tomma (franču rikšotājs FR) Mareks Brokāns 3.skrējiena uzvarētājs
3.3 Nikolajs Galilejevs (Dagdas nov.) Patrik Gate (amerikas rikšotājs AR) Mareks Brokāns  
4.1 Inta Duncāne (Ciblas nov.) Opals (Latgales rikšotājs LR) Inta Duncāne 4.skrējiena uzvarētājs
4.2 Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) Goroskops (Latgales rikšotājs LR) Jeļena Stašule  
5.1 Tatjana Fedotova (Dagdas nov.) Ballade (krievu rikšotājs KR) Sandra Viškure 5.skrējiena uzvarētājs
5.2 Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) BWT Eksperience (Amerikas rikšotājs AR) Anatolijs Kozlovs 5.skrējiena uzvarētājs
6.1 Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) Gubernators (orlovas rikšotājs OR) Jeļena Stašule  
6.2 Sandra Soikāne (Ciblas novads) Power Lady (Latgales rikšotājs LR) Sandra Soikāne 6.skrējiena uzvarētājs
6.3 Ivars Stašuls (Rēzeknes nov.) Gorjačij Luč (Latgales rikšotājs LR) Jeļena Stašule  
7.1 Tatjana Fedotova (Dagdas nov.) Idile (amerikas rikšotājs AR) Sandra Viškure kausa uzvarētājs
7.2 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) DELOT Tomma (franču rikšotājs FR) Mareks Brokāns  
7.3 Nikolajs Galilejevs (Dagdas nov.) Patrik Gate (amerikas rikšotājs AR) Mareks Brokāns  

Pasākuma sponsori:

Kaunatas, Lūznavas, Mākoņkalna, Čornajas pagastu pārvaldes *** Saimniecības: "Rudo Kumeļu pauguri", "Selena", "Liepas" *** Sia „Brīvība” *** Sia „Pie Rāznas” *** Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālā administrācija *** Rēzeknes gaļas kombināts *** Personīgi: Germans Baklanovs, Vasilijs Bašmakovs, Stanislavs Šķesters

Fotogalerija


Foto

25.02.2012.g.

Dagdas muiža, Dagdas nov,

Rikšošanas sacensības „Ziema – 2012”

Sacensību dalībnieki:

Nr. Dalībnieka vārds, uzvārds Zirgs Zirga īpašnieks Vieta
1.1 Tatjana Fedotova (Dagdas nov.) Pia's Devil (amerikas rikšotājs AR) Sandra Viškure  
1.2 Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) BWT Ekspetnieced (amerikas rikšotājs AR) Anatolijs Kozlovs 1. skrējiena uzvarētājs
2.1 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) DELOT Tomma (franču rikšotājs FR) Mareks Brokāns 2. skrējiena uzvarētājs
2.2 Jonas Zakšauskas (Zarasai, Lietuva) Gipnos (amerikas rikšotājs AR) Jonas Zakšauskas  
3.1 Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) Gubernators (orlovas rikšotājs OR) Jeļena Stašule  
3.2 Sandra Soikāne (Ciblas novads) Power Lady (Latgales rikšotājs LR) Sandra Soikāne 3.skrējiena uzvarētājs
4.1 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) Patrik Gate (amerikas rikšotājs AR) Mareks Brokāns 4.skrējiena uzvarētājs
4.2 Paulius Zakšauskas (Zarasai, Lietuva) Volden's Elet (amerikas rikšotājs AR) Jonas Zakšauskas  
5.1 Iļja Narnickis (Dagdas nov.) Ballade (krievu rikšotājs KR) Sandra Viškure  
5.2 Tatjana Fedotova (Dagdas nov.) Idile (amerikas rikšotājs AR) Sandra Viškure 5.skrējiena uzvarētājs
6.1 Germans Baklanovs (Rēzeknes nov.) Gorjačij Luč (Latgales rikšotājs LR) Ivars Stašuls  
6.2 Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) Goroskops (Latgales rikšotājs LR) Jeļena Stašule 6.skrējiena uzvarētājs
7.1 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) DELOT Tomma (franču rikšotājs FR) Mareks Brokāns 1.vieta skrējienā zem segliem
7.2 Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) BWT Eksperience (Amerikas rikšotājs AR) Anatolijs Kozlovs 2.vieta skrējienā zem segliem
7.3 Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) Gorjačij Luč (Latgales rikšotājs LR) Ivars Stašuls 3.vieta skrējienā zem segliem

Pasākuma sponsori:

Dagdas novada dome *** Sia „Brīvība” *** Sia „Ūzoleņi”

Fotogalerija


23.11.2011.g. Rudo kumeļu pauguri, Kaunatas pag.

Vārda došanas svētki ponijai

Darbojošās personas:

Foto

1. Divas jaukas poniju meitenes - viena no kurām veselības dēļ, vairs nevarēja izturēt lielu slodzi, bet otra - jauna un neapmācīta, bez sava vārda - abas likteņa pavērsiena dēļ gaidīja sev jaunus saimniekus;

Foto

2. Biedrība Zirgu īpašnieku asociācija ”Latgales rikšotājs”, kurai bija ļoti vajadzīgi poniji projekta „Mazi dalībnieki, lieli prieki” realizācijai t.i. - bērnu apmācībai draivinga (zirgu pajūgu vadīšanas) iemaņām un kuras valdes locekle Margarita Ignatjeva uzņēmās visu iesaistīto personu koordināciju;

3. „Rudo kumeļu pauguru” iemītnieki:
- saimnieki Jeļena un Ivars Stašuļi, kuri ar viņiem piemītošu entuziasmu un uzticību zirgu tradīciju popularizācijai piekrita uzņemties atbildību par ponijiem;
- uzticamie puiši Germans Baklanovs un Gunārs Stepiņš, kuri ierīkoja ponijām jaunu aploku un kuriem nāksies daudz spēku veltīt poniju kopšanai un
- jaunā un enerģiskā trenere Kristīne Stašule, kuras pienākumi būs trenēt gan ponijus, gan bērnus;

Foto

4. Politisko partiju apvienības „Saskaņas centrs” pārstāvis, 11. Saeimas deputāts, ļoti uzticams bērnu interešu aizstāvis Ivans Ribakovs, kurš organizēja un nodrošināja materiālo palīdzību poniju iegādes procesā un piekrita kļūt par ponijas „krusttēvu”, atbraucot uz svētkiem ar dāvanām ponijām un konkursa uzvarētājai;

5. Kaunatas vidusskolas 32 skolēni, kuri piedalījās vārda došanas konkursā vienai no ponijām un piedāvāja interesantus un skanīgus vārdu variantus, starp kuriem bija arī akceptētais Anastasijas Čonkas priekšlikums – nosaukt poniju par Deiziju;

Foto

6. Daudz labu darbu darītājs bērnu labā, gaišs un atsaucīgs cilvēks - Rita Tērauda, kura piekrita kļūt par ponijas „krustmāti” un uzņemties atbildību ne tikai par vārda izvēli, bet arī par ponijas turpmākām gaitām, atbraucot uz svētkiem ar dāvanām ponijām un konkursa uzvarētājai;

7. Kaunatas vidusskolas direktore Sandra Brokāne, kura skolas vārdā svētku galdam pasniedza skolas ēdnīcā ar mīlestību ceptus siltus un burvīgi garšīgus pīrādziņus un tēju;

8. Kaunatas pagasta pašvaldība, kura nodrošināja transportu bērnu nokļūšanai uz svētkiem;

Foto

9. Projektā „Mazi dalībnieki, lieli prieki” iesaistīto bērnu vecāki, kuri ar lielu ieinteresētību atbalsta projektu un izteica sirsnīgu pateicību savu bērnu prasmīgai un prasīgai trenerei Kristīnei;

Foto

10. Biedrības ”Latgales rikšotājs” draugi - Riežnieku ģimene, kurā aug topošs turpmāko biedrības pasākumu dalībnieks 4-gadīgs Patriks un kuri mazajai ponijai uzdāvināja greznu sviedreni (valtrapu)

Rezultāts:
Pateicoties visu, augstāk nosaukto, personu ieguldījumam, biedrības rīcībā bērnu apmācībai ir divas jaukas ponijas – Hannija un Deizija, bet ponijām ir jaunas mājas un jauni draugi! Liels, liels paldies visiem!!!

Fotogalerija

Viedokļi

Atsauksmes: S. Brokāne


Foto

04.09.2011.g.

Rudo kumeļu pauguri, Kaunatas pag.

Sacensības bērnu draivingā „Mazi dalībnieki, lieli prieki. Rudens 2011”

Sacensību dalībnieki:

Nr. Dalībnieka vārds, uzvārds Zirgs Zirga īpašnieks Vieta
1. Artjoms Jekimovs (6.klase, Rēzeknes 3. v-skola) Tviks (ponijs) E.Stašule diploms
2. Anastasija Žuravļova (5.klase, Rēzeknes 5. v-skola) Joriks (ponijs) A.Leščinskis "sudrabs"
3. Tonijs Fernandes (5.klase, Kaunatas v-skola) Tvikss (ponijs) E.Stašule diploms
4. Artis Misāns (4.klase, Kaunatas v-skola) Joriks (ponijs) A.Leščinskis "bronza"
5. Anna-Elīza Drele (5.klase, Rēzeknes 1. v-skola) Zefīrs (ponijs) A.Kozlovs sacensību kauss
6. Agita Arbidāne (4.klase, Rēznas p-skola) Bambuča (ponijs) V.Stendere-Šteinberga diploms
7. Ērika Peļņa (4.klase, Kaunatas v-skola) Zefīrs (ponijs) A.Kozlovs "zelts"
8. Lija Saukāne (3.klase, Kaunatas v-skola) Rondo {ponijs) F.Laizāne diploms
9. Līna Šlapakova (4.klase, Kaunatas v-skola) Bambuča (ponijs) V.Stendere-Šteinberga diploms

Šova priekšnesumi

  • „Amazonu deja” – Kristīne Stašule (zirgs Malboro), Anna Rogozina (zirgs Balzāms)
  • Vesterna elementu šovs – Iļja Kubarenko (zirgs Diksons)
  • „Labs bij puika mūsu Jezups” - Kristīne Stašule (zirgs Červoņec), Artjoms Jekimovs (ponijs Tviks)

Pasākuma sponsori:

Saimniecība „RUDO KUMEĻU PAUGURI” *** Kaunatas pagasta pārvalde *** Dabas aizsardzības pārvaldes Latgales reģionālā administrācija *** Rēzeknes pilsētas dome *** Politisko partiju apvienība "Saskaņas Centrs"

Fotogalerija

Viedokļi


Foto

23.07.2011.g.

Dagdas muiža, Dagdas nov,

Rikšošanas sacensības „Vasara – 2011”

Sacensību dalībnieki:

Nr. Dalībnieka vārds, uzvārds Zirgs Zirga īpašnieks Vieta
1.1 Anna-Elīza Drele (Rēzekne) Zefīrs (ponijs) Anna-Luīza Drele 2.vieta (bērnu programma)
1.2 Valērija Kuzņecova (Rēzekne) Joriks (ponijs) z/s „Selena L” 1.vieta (bērnu programma)
1.3 Evelīna Vasarāja (Rēzekne) Tvikss (ponijs) p/s „Rudo kumeļu pauguri 3.vieta (bērnu programma)
2.1 Tatjana Fedotova (Dagdas nov.) Idile (amerikas rikšotājs AR) Sandra Viškure  
2.2 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) DLOT Tomms (franču rikšotājs FR) Mareks Brokāns 2. skrējiena uzvarētājs
3.1 Iļja Narnickis (Dagdas nov.) Pia's Devil (amerikas rikšotājs AR) Sandra Viškure  
3.2 Signija Gutovska (Ogres nov.) Hansas (amerikas rikšotājs AR) Signija Gutovska 3.skrējiena uzvarētājs
4.1 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) Patric Gate (amerikas rikšotājs AR) Mareks Brokans 4.skrējiena uzvarētājs
4.2 Jonas Zakšauskas (Zarasai, Lietuva) Gipnos (amerikas rikšotājs AR) Jonas Zakšauskas  
5.1 Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) BWT Ekspetnieced (amerikas rikšotājs AR) Anatolijs Kozlovs 5.skrējiena uzvarētājs
5.2 Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) Gubernators (orlovas rikšotājs OR) Jeļena Stašule  
6.1 Tatjana Fedotova (Dagdas nov.) Balade (krievu rikšotājs KR) Sandra Viškure  
6.2 Paulius Zakšauskas (Zarasai, Lietuva) Volden's Elet (amerikas rikšotājs AR) Jonas Zakšauskas 6.skrējiena uzvarētājs
7.1 Mareks Brokāns (Gulbenes nov.) Patric Gate (amerikas rikšotājs AR) Mareks Brokans 2.vieta skrējienā zem segliem
7.2 Liene Muzika (Ogres nov.) Hansas (amerikas rikšotājs AR) Signija Gutovska 1.vieta skrējienā zem segliem
7.3 Jeļena Stašule (Rēzeknes nov.) BWT Eksperience (Amerikas rikšotājs AR) Anatolijs Kozlovs 3.vieta skrējienā zem segliem
7.4 Anna Ragozina (Rēzekne) Gubernators (orlovas rikšotājs OR) Jeļena Stašule  

Pasākuma sponsori:

Dagdas novada dome *** Sia „Brīvība” *** Sia „Ūzoleņi” *** z/s „Tingala” *** z/s „Bronki”

Fotogalerija


Foto

10.07.2010.g.,

Viļānu selekcijas un izmēģinājumu stacijā - Viļānu pagasts, Viļānu novads

Paraugdemonstrējumi lauksaimniecības izstādes ”Viļāni - 2010” ietvaros

Paraugdemonstrējumu programma:

  • 15.00 – Skatītāju iepazīstināšana ar paraugdemonstrējumu programmu un dalībniekiem;
  • 15.10 - Latgales rikšotāju pāra muzikālais priekšnesums;
  • 15.20 – Sacensības tautas draivingā (7 dalībnieki);
  • 16.30 – Mājdzīvnieku (braucamais smagā tipa zirgs, herefordas šķirnes vērsis) spēka šovs ar skatītāju līdzdalību;
  • 16.50 – Sacensību uzvarētāju apbalvošana

Pasākuma sponsori:

Viļānu selekcijas un izmēģinājumu stacijā *** Saimniecība „Rudo kumeļu pauguri” *** Rāznas nacionālā parka administrācija

Fotogalerija


Foto

25.06.2010.g.

Rudo kumeļu pauguri, Kaunatas pag.

Sacensības tautas draivingā „Latgales kumeļi - 2010”

Sacensību dalībnieki:

Nr. Dalībnieka vārds, uzvārds Zirgs Zirga īpašnieks Vieta
1. Anna-Elīza Drele (Rēzekne) Zefīrs (ponijs) Anna-Luīza Drele 1.vieta (bērnu programma)
2. Valērija Kuzņecova (Rēzekne) Rondo (ponijs) Felīcija Laizāne 2.vieta (bērnu programma)
3. Kitija Nolberga (Rīga) Diksons (ponijs žemaiču) Kitija Nolberga 3.vieta (bērnu programma)
4. Alita Meijere (Alūksnes nov.) Sudrabs (Latvijas vietēja) Jeļena Stašule 1.vieta (pieaugušajiem)
5. Nadežda Hritankova (Rīga) Argo (latgales rikšotājs) Nadežda Hritankova 2.vieta (pieaugušajiem)
6. Leonīds Zadvinskis (Rēzeknes nov.) Krasavčiks (Latvijas vietēja) Leonīds Zadvinskis 3.vieta (pieaugušajiem)
7. Kristīne Stašule (Rēzeknes nov.) Gladiators (latgales rikšotājs) Kristīne Stašule  
8. Anna Rogozina (Rēzekne) Balzams (Latvijas vietēja) Jeļena Stašule  
9. Gunārs Stepiņš (Rēzeknes nov.) Malboro (Latvijas vietēja) Kristīne Stašule  

Pasākuma sponsori:

Kaunatas pagasta pārvalde *** Saimniecība „RUDO KUMEĻU PAUGURI” *** Rāznas nacionālā parka administrācija *** Rēzeknes novada padome *** Rēzeknes pilsētas dome *** Rēzeknes gaļas kombināts *** Viesu māja „Stāvkrasti”

Fotogalerija